Slevy na starší kolekce až 45%

Možnosti dopravy

 

 

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 999 KČ - DOPRAVA ZDARMA! 

 

 


 

ČESKÁ POŠTA - DOPORUČENÉ PSANÍ

  

Pouze při koupi jednoho šátku. Doporučené psaní Vám bude doručeno na Vámi vybranou adresu zpravidla do druhého dne. Zásilku můžete sledovat v systému služby Sledování zásilek (Track & Trace).

 

Cena: 69,- Kč 

  


 

ČESKÁ POŠTA - DOPORUČENÝ BALÍČEK

 

Lze využít při koupi dvou a více šátků. Česká pošta doručí balík na Vámi zvolenou adresu. Doba doručení 1-2 pracovní dny. Zásilku můžete sledovat v systému služby Sledování zásilek (Track & Trace).

 

Cena: 119,- Kč

  


 

ZÁSILKOVNA - DOPORUČUJEME!

 

Způsob doručení zásilky od nás k zákazníkům do více než 770 výdejních míst v síti Zásilkovny po celé České republice a 140 na Slovensku. Vy rozhodnete, kdy a kde si zásilku vyzvednete. Doba doručení je 1-2 pracovní dny. 

 


 

Jak rychle vyexpedujeme Váš balíček? 

 

Pracujeme na plné obrátky, abyste objednávku měli doma co nejrychleji. Objednáte-li zásilku, kterou platíte převodem, odešleme zásilku ihned po přijetí platby. Pokud si zvolíte dobírku, snažíme se balíček předat dopravci maximálně druhý den po objednání. Doručení pak probíhá ve většině případů druhý den od odeslání. 

Pokud si tedy objednáte například v pondělí na dobírku, předáme zásilku ještě v pondělí či úterý dopravci, doručení je následně standardně v úterý či středu.

 


  

* Doručení zdarma se vztahuje pouze na platbu předem a způsob doručení prostřednictvím Zásilkovny.

 

 

Pokud si nejste s čímkoliv jistí, rádi Vám poradíme!
 
 
 
telefon - ikona 724 743 787
 
 
 
Zpět do obchodu