Možnosti dopravy

 

 

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 999 KČ - DOPRAVA ZDARMA! 

 

 


 

ČESKÁ POŠTA - DOPORUČENÉ PSANÍ

  

Lze využít při koupi jednoho šátku - doporučujeme. Doporučené psaní vám bude doručeno na vámi vybranou adresu do druhého dne a to i před  vánocemi. 

Zásilku můžete sledovat v systému služby Sledování zásilek (Track & Trace).

 

Cena: 70,- Kč 

  


 

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

 

Česká pošta doručí balík na Vámi zvolenou adresu. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 9.00 je možné doručení do 24 hodin.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

 

Cena: 130,- Kč 

 


 

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

 

Česká pošta doručí balík na Vámi zvolenou pobočku České pošty, kde bude připraven pro osobní vyzvednutí. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 9.00 je možné doručení do 24 hodin.

V den doručení Vaší zásilky na poštu budete informování pomocí SMS ohledně možnosti vyzvednutí.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

 

Cena: 120,- Kč

  


 

ZÁSILKOVNA 

 

Způsob doručení zásilky od nás k zákazníkům do více než 770 výdejních míst v síti Zásilkovny po celé České republice a 140 na Slovensku. Vy rozhodnete, kdy a kde si zásilku vyzvednete. Doba doručení je 1-2 pracovní dny. Při objednávce do 8.00 je možné doručení do 24 hodin.

 

Cena: 69,- Kč

 


 

osobní převzetí

 

Svoji objednávku si po dohodě můžete vyzvednout i osobně. Adresa pro osobní odběr: Anglická, Praha 2. V případě této volby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle: +420 724 743 787 či emailové adrese ivana@anoniem.cz

 

Cena: zdarma

  


 

Jak rychle vyexpedujeme Váš balíček? 

 

Pracujeme na plné obrátky, abyste objednávku měli doma co nejrychleji. Objednáte-li zásilku, kterou platíte převodem, odešleme zásilku ihned po přijetí platby. Pokud si zvolíte dobírku, snažíme se balíček předat dopravci maximálně druhý den po objednání. Doručení pak probíhá ve většině případů druhý den od odeslání. 

Pokud si tedy objednáte například v pondělí na dobírku, předáme zásilku ještě v pondělí či úterý dopravci, doručení je následně standardně v úterý či středu.

 


  

 

Pokud si nejste s čímkoliv jistí, rádi Vám poradíme!
 
 
 
telefon - ikona 724 743 787